FERIE 2O18 BĘDZIN – MURZASICHLE

 

 

 

 

 link-  zdjęcia z Murzasichle

I TYDZIEŃ FERII

29 stycznia przez 2 godziny dzieci z Będzina mogły wziąć udział w otwartych zajęciach judo organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie. Każdy chętny zapoznał się z rysem historycznym judo, etykiecie obowiązującej na zajęciach oraz przepisach BHP podczas zajęć. Była fajna zabawa tym bardziej, że odwiedziły nas dzieci z Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie.

 

3O stycznia 2O18 rok – kolejny dzień zabawy w judo. Przez 2 godziny dzieci z Będzina mogły wziąć udział w otwartych zajęciach judo organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie. Każdy chętny zapoznał się z UKEMI – padami w judo. Dzieci poznały również KESE GATAME – trzymanie i podstawy walki w NE WAZA – w parterze. Była sportowa zabawa i uśmiech na buziach dzieci. Skakaliśmy przez skrzynie i bawiliśmy się w „murarza”

Kolejny dzień zabawy w judo dla dzieci w czasie ferii, by się nie nudziły i sportowo wykorzystywały wolny od nauki czas. Każdy chętny mógł wziąć udział w otwartych zajęciach judo organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie. Była fajna zabawa tym bardziej, że ponownie odwiedziły nas dzieci z Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie. Bardzo chętnie ćwiczyły – widać było, że złapały bakcyla. Pytały również o zapisy do sekcji. Bardzo miła atmosfera i wiele radości, czyli miło spędzony czas na tatami.

Kolejny czwarty dzień zabawy w judo dla dzieci w czasie ferii.. Każdy chętny mógł wziąć udział w otwartych zajęciach judo organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie. Dzisiaj poznawaliśmy znowu UKEMI – pady, oraz zasady walki w judo w NE WAZA – w parterze. Wszyscy wyszli zmęczeni ale szczęśliwi.

 

6 lutego odbyły się kolejne otwarte zajęcia judo organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie. Pomimo mroźnej aury kilkoro śmiałków postanowiło spędzić dzisiejsze popołudnie na tatami poznając podstawy tego pięknego sportu. Było dużo potu i uśmiechu. Na kolejne zajęcia zapraszamy już w czwartek o 17,30.

8 lutego na tatami Szkoły Podstawowej nr. 4 odbyły się ostatnie już tej zimy otwarte zajęcia judo. Tym razem matę zdominowały dziewczęta, które nie szczędziły sił podczas urozmaiconego i bardzo dynamicznego treningu. Jak zwykle było dużo potu i uśmiechu. Uczestników zajęć zapraszamy na zajęcia judo, które prowadzone są w Szkole podstawowej nr. 9 (Łagisza) oraz Szkole podstawowej nr. 4 (Ksawera).

DRUGI TYDZIEŃ FERII

NAUKA JAZDY NA NARTACH NA OBOZIE W MURZASICHLE