XIX Mikołajkowy Turniej Judo

 

 

 

 

 

 

 

       Od samego rana 4 grudnia 2021 roku w gościnnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Będzinie odbył się XIX Mikołajkowy Turniej Judo. Do rywalizacji stanęło 150 młodych judoków reprezentujących MOS Będzin, UKS Suszec oraz MTS Płomień Milowice. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz sponsorów na młodych sportowców oprócz medali i dyplomów czekały ogromne paczki od Św. Mikołaja.

Dla znacznej części zawodników były to pierwsze zawody sportowe dlatego sobotni dzień był przepełniony emocjami. Stres towarzyszył również rodzicom, którzy nie szczędzili gardeł podczas dopingowania swoich dzieci. Jak zwykle kumulacja emocji dla zawodników i wszystkich kibiców to rywalizacja drużynowa.

W tym roku musieliśmy zadowolić się II miejscem. Wielki puchar pojechał do Suszca ale nasi zawodnicy już zapowiedzieli, że za rok podczas wielkiego jubileuszowego XX Turnieju Mikołajkowego Pucharu nie oddadzą nikomu ! Dziękujemy wszystkim rodzicom za stworzenie wspaniałej atmosfery i pomoc w realizacji tej wspaniałej imprezy.