TALENT JEST JAK … WIKTORIA

mis_Kmis_Omis_Smis_A

 

 

 

„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada”. 

– Stanisław Staszic

nowy rekord – link

dla Juleczki od Wiktorii

Najnowszy rekord z dnia 2O listopada 2O16, a jeden z wielu rekordów Wiktorii

Tym bardziej cenny, bo dedykowany chorej Julci z Sosnowca

Przypominam, że Wiktoria w akcji „Gramy dla Julki” przekazała swoje trofea zdobyte podczas zawodów pływackich i judo na licytację organizowaną dla właśnie Juleczki z Sosnowca

LUDZIE, UCZCIE SIĘ OD TEJ MŁODEJ DZIEWCZYNY ŻYCIA I POMAGANIA INNYM,

POMAGAMY BO WARTO POMAGAĆ

ko

pelne_Wiktoria_Ziober_Czechy_2m

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

AAA

http://www.wiadomoscizaglebia.pl/artykul/7070.html

http://www.ukssp8.chrzanow.pl/plywanie.html

WIKTORIA ZIOBER – „Kosa”

   Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam, jak bym widziała siebie z lat szkoły podstawowej. Najważniejszy był dla mnie sport, kochane judo i nic poza tym się nie liczyło. Podobnie jest u tej młodej dziewczyny, którą warto poznać i zapamiętać, gdyż jak trochę podrośnie będzie najlepszą polską pływaczką i nie boję się napisać, że medal z igrzysk olimpijskich będzie jej.

Wiktoria to wzór ” fighterki” w każdym calu zarówno ma macie u swojego trenera w GujaKan w Jaworznie jak i na basenie. Jej wyników z dwóch ulubionych dyscyplin nie sposób wymienić. W pływaniu jest najlepsze w Polsce w swojej kategorii wiekowej a i zdarza się pokonywać starsze koleżanki – ma dopiero 11 lat. Bardzo dorosła dziewczynka, wszystko robi z głową, nic na siłę choć treningi, dojazdy, zawody wiele kosztują sama stara się odciążyć rodziców – jej pomysły na zarobienie zaskakują nawet mnie. Warto tu nadmienić, iż ma najlepsze wyniki w szkole – na wszystko jak widać znajduje czas.  Wspaniała ułożona dziewczyna, bardzo lubiana w naszej będzińskiej sekcji, często nas odwiedza chodź z Chrzanowa jest dość daleko.  Jest wzorem nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Od 2 lat jestem Twoją fanką Kosa i trzymam kciuki za dalszą karierę sportową. Gratuluję ci również cudownych rodziców, którzy Cię wspierają i są z Tobą w tych dobrych i trudniejszych chwilach. Pamiętaj słuchaj tylko tych pozytywnych, bo oni wierzą w Ciebie.

– trenerka Jola ta od przygody z judo,

gif_0019