JESZCZE NA ŚWIECIE NIKT TAKIEGO WYCZYNU NIE ZROBIŁ, POLSCY JUDO’CY BĘDĄ PIERWSI

Jeszcze nikt z judo nie wpisał się w zacne karty Księgi Rekordów Guinnessa. 5 lat temu robiliśmy próbę w Będzinie. Przez 72 godziny trwał trening non stop – jednak Biuro Rekordów próby nam nie uznało.

Judo’cy z będzińskiej sekcji UKS MOS Będzin zamierzają to zrobić, ale z pomocą kolegów z innych klubów. Liczę na Polskie kluby, wypełnijmy stadion judo’kami. Warunek jest jeden. Przez 1.5 godziny musi ćwiczyć w jednym miejscu nie mniej niż 250 osób.

„Bo wszyscy judo’cy to jedna rodzina ……-” trenujmy i bawimy się rozsławiając naszą piękną dyscyplinę oraz kluby w Polsce i na Świecie.

ZAPRASZAM CHĘTNE KLUBY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM – DZWOŃCIE W RAZIE PYTAŃ

JOLA POŚWIAT 5o1 3o4 989

ROMUALD BARAN 5O6 144 3OO

1 wpłacamy za każdą osobę zgłoszoną 12 zł /na konto UKS MOS Będzin – Geting Bank S A – 10 1560 1010 0000 9010 0006 2903/

2 potwierdzenie wpłaty wraz z podpisanym zgłoszeniem posyłamy mailem na adres  uksmosbedzin@gmail.com

3 przyjeżdżamy 8 czerwca do Będzina

Uwaga, zgłoszenia wraz z opłatą związaną z rekordem my jako organizatorzy musimy dokonać na początku lutego – jest to wymóg Biura Rekordów Guinnessa. To duża kwota, stąd krótki termin przyjmowania zgłoszeń. I tak zapewne będziemy, jako organizatorzy zmuszeni dołożyć ze skromnego własnego budżetu część kwoty, by w terminie dokonać zgłoszenia. Jednocześnie mając na uwadze cel – ustanowienia rekordu w jak największej ilości ćwiczących informujemy, iż zgłoszenia klubów będą przyjmowane nadal, aż do samego końca tj czerwca 2019 roku. Jednak od lutego kwota wpisowego wynosić będzie 20 złotych od uczestnika.

A OTO SZCZEGÓŁY:

REGULAMIN

ZGŁOSZENIE